Chceš být SEBEVĚDOMÁ,KRÁSNÁ a OBLÍBENÁ?

9. února 2012 v 18:12 |  Něco pro holky:)
Vzhled: Kombinuješ ráda barvy a vzory?Pozor!Odteďka platí:jednu nápadnou až křiklavou barvu NEBO jeden vzor na jeden outfit!Zbytek vylaď do neutrálních barev:béžové,bílé nebo černé.Pokud jsi dosud patřila k ''šedým myškám'',přitáhni na svůj styling pohledy např.růžovými hodinkami,žlutým šátkem nebo lesklou kabelkou.Uvidíš,jak ti to udělá dobře!

Klidně se inspiruj módním stylem svého idola a napodob ho.Ale ne až MOC okatě!Jde jen o to,aby mu neuniklo,že máte podobný vkus.Třeba ho pak napadne,že je určitě i pár jiných věcí,ve kterých můžete být naladěni na stejnou vlnovou délkuUsmívající se.Za pokus to stojí,ne?


Obočí je zásadním rysem v obličeji.Nemělo by být moc husté,ale ani moc úzké.Když budeš mít obočí vytrhané přirozeně,oči budou vypadat opticky větší a otevřenější.A takhle dodáš obočí ten správný tvar:prsty obočí vytáhni lehce nahoru a ve směru růstu vytrhej všechny chloupky,které vykukují ''mimo řadu''.

Pohotovost: Trénuj si případné hádky před zrcadlem.Tak dlouho,dokud hádkou neprojdeš tak,jak bys chtěla.V budoucnu budeš díky tomuto tréninku zvládat stresové situace daleko
akčněji.Rozhodně nebudeš jen stydlivě stát a mlčet.


Nahraď tiché hlesnutí ''ne'' nebo ''asi ne'' jasným,rázným a hlasitým ''NE'' a rozhodně se za své ''NE'' nikomu neomlouvej!


Braň se útokem!''Jak to prosím tě vypadáš?!'' Tvá odpověď: ''No,naštěstí pořád líp než ty.'' Takhle krásně a bleskově odrazíš útok a role se okamžitě změní!


Sebevědomí: Sepiš si seznam svých vlastností,které máš na sobě ráda a třeba tvoje nejlepší kamarádka je naprosto postrádá.


Začni si psát osobní deník úspěchů.Piš si do něj všechno,čeho jsi dosáhla,a to jak velké,tak i malé úspěchy.V této knížce si neustále listuj a za jednotlivé úspěchy se klidně odměňuj!


Ptej se lidí na ulici na cestu(i když ji samozřejmě znáš).Uvidíš,že většina z nich bude velmi milá,sympatická,možná budeš až překvapená,že vlastně nemusíš mít strach z toho oslovovat cizí lidi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čtete někdy časopis Bravo Girl?

Jasně:)
Ne!

Komentáře

1 Bravo Bravo | 20. ledna 2013 v 18:19 | Reagovat

z bravička ale pekný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama